Dobrotík
Pochoutka pro celou rodinu!
CZK (Kč)  
 

Prezentace


Představení společnosti

Obchodní společnost PELMEN s.r.o. byla založena v březnu roku 2009 jako malá rodinná firma s cílem uspokojit stoupající poptávku nových hluboce mražených výrobků, které na český trh dosud nebyly uvedeny. Specializací firmy je výroba zdravých potravin bez konzervačních prostředků a barviv na základě ověřených receptur a postupů, určených pro domácnosti, restaurace, hotely, cateringové společnosti, menzy a další stravovací zařízení.

V letech 2009 – 2011 byla vypracována koncepce našeho podnikatelského záměru, jako reakce na požadavky trhu, a po přípravě dostala její realizace v závěru roku 2011 konkrétní podobu výběrem místa provozovny splňující podmínky EU pro potravinářskou výrobu. Investice do nové automatické linky, na výrobu plněných těstovin, pelmení a vareniků, včetně linky na výrobu náplní a jejich uvedení do zkušebního provozu se uskutečnilo v dubnu roku 2012.

Další rozvoj tohoto odvětví výroby potravin a jejich distribuce, který má na českém trhu velkou budoucnost, je cílem naší společnosti v příštích letech. A to nejen v segmentu zamražených výrobků, ale i polotovarů, lahůdek a těstovin určených pro rychlou tepelnou úpravu.

Předpokladem pro naplnění našich cílů je samozřejmě sledování a udržování vysoké kvality naší produkce. To zajišťujeme vstupní kontrolou, pečlivým výběrem a testováním dodávaných surovin pro výrobu těst a náplní, které vyrábíme na novém zařízení dle systému  HACCP certifikovaný Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí.

Na stránkách www.dobrotik.cz jsou uvedeny postupy přípravy a další nápady jakými přílohami obohatit naše výrobky. Součástí stránek je internetový obchod.

Výrobky svou vytříbenou chutí jistě uspokojí i nejen každého gurmána, ale i všechny ty, kteří vyhledávají neodolatelnou chuť našich výrobků.

VIDEO:

Vyroba taštiček:
http://youtu.be/P8P0EWPjIXk
http://youtu.be/ldwrBK8LITs

Příprava těsta
http://youtu.be/Iesp9snewuM

Místnost na výrobu náplní
http://youtu.be/SWbIdZIwFxA


Kontaktujte nás zde Informace